Sport Vaterpolo

PRVENSTVO DUBROVAČKIH KUPALIŠTA U VATERPOLU

DIVLJA LIGA U ORAŠCU Tko će biti drugi u skupini 'D'?

PRVENSTVO DUBROVAČKIH KUPALIŠTA U VATERPOLU
Kokoti i PVG Gruški muo su u skupini 'C' kolo prije kraja osigurali plasman u četvrtfinale, a njihov međusobni ogled na Dančama će odlučiti tko će biti prvi, a tko drugi. Lozica i Soderini Orašac su ostali bez izgleda za mjesto među osam. Između sebe će odlučiti tko će biti treći, a tko će nastup u skupini zaključiti na četvrtom mjestu.

U skupini 'D' FUN H2O Mlini je osigurao prvo mjesto, dakle, suparnik će mu biti poraženi iz ogleda Kokoti - PVG Gruški muo, dok će Crvene stijene Orašac i Villa Šeherezada između sebe odlučiti tko će biti drugi, a tko treći u skupini 'D', tj. tko će u četvrtfinale, a tko neće. 

Glavni turnir, 2. kolo, skupina 'C'
PVG Gruški muo – Lozica 7:4
ORAŠAC
Sudac: Vlaho Ljubić
PVG GRUŠKI MUO: Tomo Sjekavica, Ivan Đerek, Đino Radić, Tomi Duždević (2), Pavo Zonić (1), Pero Sjekavica (1), Tomi Vlašić, Ivan Knežević, Maroje Roko, Ivan Puh (1), Frane Ćirak, Robert Palunčić (2).
LOZICA: Ivan Džamarija, Mirko Nižić (1), Nikša Crnčević, Đivo Buconić (2), Paolo Miljanović, Nikola Mozara, Juraj Potrebica, Damir Bender, Niko Gleđ, Mihael Vidojević (1), Toni Glavor, Srđan Jovančević.
Četvrtine: 1:0, 1:3, 3:1, 2:0.

Soderini Orašac – Kokoti 4:6
ORAŠAC
Sudac: Vlaho Ljubić
SODERINI ORAŠAC: Nikola Zlošilo, Nikola Kolanović (1), Marko Lučić (2), Dražen Oršulić, Maroje Paskojević, Pero Moretić, Andro Vidojević, Ivo Ljubimir, Hrvoje Miloslavić, Marko Jovanović, Marko Erdelez, Frano Kordić, Ivica Zeko, Mateo Sentić (1).
KOKOTI: Toni Penović, Bruno Čulić, Leo Kusturica, Ivo Brailo, Pavo Čučka (2), Cvijeto Radović (1), Jure Čučka (2), Mladen Miloslavić, Ivan Srijemsi, Paulo Čulić, Toni Monković, Vicko Kisić, Ante Burum, Vlaho Krkić (1).
Četvrtine: 1:2, 0:1, 1:1, 2:2.

POREDAK: 1. Kokoti 6 bodova (17:6), 2. PVG Gruški mul 6 bodova (12:8), 3. Soderini Orašac bez boda (8:11), 4. Lozica bez boda (6:18)

Glavni turnir, 2. kolo, skupina 'D'
Villa Šeherezada – FUN H2O Mlini 6:13
ORAŠAC
Sudac: Vlaho Ljubić
VILLA ŠEHEREZADA: Toni Rozić, Nikola Bogdanović (1), Ante Vidović, Ruben Legaz (2), Ado Ćustović (2), Mateo Konsuo, Orlando Lončar, Orsat Milić (1).
FUN H2O MLINI: Đivo Zec, Romeo Kelez (1), Ivo Vlašić (2), Nikola Grbić (1), Maro Kuzman (2), Maroje Mišić (1), Amer Čamo, Nikša Masar (1), Maro Dabelić, Mato Miloslavić (3), Lino Glavočić, Mario Sambrailo (1), Baldo Tomas (1), Vedran Kuzman.
Četvrtine: 2:3, 0:2, 1:3, 3:5.

Crvene stijene Orašac – Lukovica 15:4
ORAŠAC
Sudac: Vlaho Ljubić
CRVENE STIJENE ORAŠAC: Maroje Vukić (1), Pero Gvozdenica (1), Vlaho Jemin (2), Matej Vuličević, Lukša Kirola (1), Mislav Gašpar (2), Davor Rakiđija (2), Jakov Buratović (1), Maroje Popović (1), Miho Zelen (1), Željko Bjelobaba (3).
LUKOVICA: Stipe Vladić, Nikola Matičević, Ivan Sutić (1), Nikola Crnčević, Hrvoje Marojica, Nikša Mišić (3), Željko Račić, Nikša Kukrika, Jozo Nardelli, Drago Bego, Štefi Katić, Žarko Matičević.
Četvrtine: 4:0, 5:0, 4:1, 2:3.

POREDAK: 1. FUN H2O Mlini 6 bodova (20:7), 2. Crvene stijene Orašac 3 boda (16:11), 3. Villa Šeherezada 3 boda (14:15), 4. Lukovica bez boda (6:23)
Na Dančama kompletno 3. kolo
Ponedjeljak, 12. kolovoza, 16.15 sati, skupina 'A': Elita - Pasjača Popovići, 17.05 sati, skupina 'B': Porporela - Turčin Danče, 17.55 sati, skupina 'A': Betula Danče - Uvalica, 18.35 sati, skupina 'B': Kamen mali - Komarda.

Utorak, 13. kolovoza, 16.15 sati, skupina 'C': Kokoti - PVG Gruški muo, 17.05 sati, skupina 'D': Villa Šeherezada - Crvene stijene Orašac, 17.55 sati, skupina 'C': Soderini Orašac - Lozica, 18.35 sati, skupina 'D': FUN H2O Mlini - Lukovica

Naslovnica Vaterpolo
HtmlNoArticles

Najnovije

Dubravka Šuica u užem krugu kandidata 

Dubravka Šuica u užem krugu kandidata 
Dubravku Šuicu, HDZ-ovu europarlamentarku u drugom mandatu, Vlada će na sjednici u četvrtak najvjerojatnije pred...
Dubravka Šuica u užem krugu kandidata