Sport Rukomet

RUKOMET/PRVA HL - JUG

RKHM Dubrovnik - Metković 1963. 23:23

Ogled dva županijska kluba u južnoj skupini Prve hrvatske lige rukometaša završio je bez pobjednika, 23:23.

RKHM Dubrovnik je poveo s 2:0, vodio sa 7:3. Metković 1963. je izjednačio na kraju prvog poluvremena na 13:13. Početkom nastavka opet domaćin poluvrijeme otvara s 2:0 te opet vrlo brzo ima plus četiri (19:15). Nakon vodstva RKHM Dubrovnik 21:18 uslijedila je serija Metkovaca od 5:0 za vodstvo 23:21. Domaćina je spasio od poraza s dva pogotka u završnici Rudolf Ćužić. Posljednji je postigao iz sedmerca osam sekundi prije kraja utakmice.

RKHM Dubrovik je u 1. kolu bio u Gospinom polju bolji od Karlovca, dok je Metković 1963. poražen u svojoj dvorani od Mladog Rudara. U 3. kolu Metković 1963. dočekuje Karlovac, a RKHM Dubrovnik je gost Biograda.

Mladi Rudar, Split i Buzet imaju po 4 boda, RKHM Dubrovnik je četvrti s tri boda, Karlovac, Solin, Zadar i Biograd imaju po 2 boda, Metković 1963. je na devetom mjestu s jednim bodom, dok Crivenica, Kozala i Hrvatski dragovoljac, koji su plasirani od desetog do dvanaestog mjesta, nemaju ni boda.

RKHM Dubrovnik – Metković 1963. 23:23 (13:13)