Sport Nogomet

NOGOMET/PRVA ŽUPANIJSKA LIGA

U POTOMJU I NA GRUDI ISTO, OREBIĆ U GABRILIMA UZEO SVE Župa nije uspjela...

Bez pobjednika u derbiju 7. kola. Župa dubrovačka, lider, izgubila je prve bodove kod kuće ove sezone, ali ne i utakmicu te prvo mjesto. Gusar je vodio u Čibači (Jure Vladimir u 55. minuti, nakon 354 minute Župa dubrovačka je primila pogodak). Na kraju je završilo 1:1 (domaćin je izjednačio pogotkom Mateja Nađa u 63. minuti).

Prvi do lidera je sad Orebić, koji je s 3:2 dobio u Gabrilima Croatiju. Omladinac je ostvario prvu pobjedu, kako je isto uspjelo i Hajduku 1932., sad je posljednje Žrnovo. Grk je s 2:0 dobio Konavljanin te je sad u gornjem ddomu prvenstvene tablice gdje je ostao Slaven uspjehom protiv ONK Metkovića.

SEMAFOR 7. kolo
Nedjelja, 22. listopada, Čibača
: Župa dubrovačka - Gusar 1:1, Lastovo: Omladinac - Žrnovo 1:0, Gabrili: Croatia - Orebić 2:3, Potomje: Grk - Konavljanin 2:0, Vela Luka: Hajduk 1932. - Jadran 1929. 2:1, Gruda: Slaven - ONK Metković 2:0, slobodan je Maestral.

POREDAK
1. Župa dubrovačka 17 bodova (14:3), 2. Orebić 13 bodova (14:9), 3. Maestral (utakmica manje) 12 (10:4), 4. Slaven (utakmica manje) 12 bodova (9:5), 5. Croatia (utakmica manje) 11 bodova (15:8), 6. Grk 10 bodova (11:11), 7. Gusar (utakmica manje) 9 bodova (8:5), 8. ONK Metković 8 bodova (9:7), 9. Jadran 1929. Smokvica 8 bodova (10:15), 10. Hajduk 1932. (utakmica manje) 5 bodova (8:16), 11. Konavljanin (utakmica manje) 4 boda (4:11), 12. Omladinac 4 boda (4:17), 13. Žrnovo (utakmica manje) 3 boda (4:9).