Sport Ostalo

MALI NOGOMET

OMBLA OSTALA NA 6 BODOVA Murterov preokret u nastavku

Ombla je izgubila u gostima od Murtera s 2:1 u 4. kolu južne skupine Druge hrvatske lige. Povela je u posljednjim trenucima prvog poluvremena. Ivo Vlahušić je bio strijelac. Domaćin je izjednačio u četvrtoj minuti nastavka, a drugi pogodak postigao dvije minute nakon prvog. U preostalih 14 minuta utakmice nije bilo pogodaka te je Ombla upisala drugi poraz nakon što je sezonu u višem rangu počela s dvije pobjede. Ombla je ostala na šest bodova, dok je Murter sad ima deset (tri pobjede i jedan remi) i nalazi se i dalje na prvom mjestu.

Marko Ilić, Ante Franković, Antonio Drašković, Ivo Vlahušić, Antonio Noković, Domagoj Ljubišić, Pero Ševo, Frano Vlahušić, Hrvoje Bogdanović, Borna Tikvica, Andro Drašković i Mateo Vodopić - to je sastav Omble koji je igrao protiv Murtera.